Göteborg 1621-2021
7 juli 2016
Therese Brusberg
Projektchef
therese.brusberg@goteborg.com
Sofia Berntsson
Utvecklingsledare
sofia.berntsson@goteborg.com
Anki Sande
Programchef jubileumsåret 2021
anki.sande@goteborg.com
Mia Samuelsson
Konstnärlig ledare jubileumsåret 2021
mia.samuelsson@goteborg.com
Johanna Frejme
Marknadskommunikatör
johanna.frejme@goteborg.com
Birgitta Bergerlind
Processledare Go Global
birgitta.bergerlind@goteborg.com
Eva Henricsson
Processledare Kunskap & Upplysning
eva.henricsson@goteborg.com
Emma Backman
Digital kommunikatör
emma.backman@goteborg.com
Pauline Pontois
PR och relationer (föräldraledig)
pauline.pontois@goteborg.com
Terese Carlson
PR och relationer (vikarie)
terese.carlson@goteborg.com
Alexsandra Flinck
Projektkoordinator
alexsandra.flinck@goteborg.com
Johan De Paoli
Digital kommunikatör
johan.depaoli@goteborg.com

Uppdatera din webbläsare

Er webbläsare är utdaterad och sidan kommer därför kanske inte fungera som tänkt. Uppdatera din webbläsare här: Updatera din webbläsare

Uppdatera din webbläsare