Göteborg 1621-2021
7 juli 2016
Therese Brusberg
Projektchef
therese.brusberg@goteborg.com
Sofia Berntsson
Utvecklingsledare
sofia.berntsson@goteborg.com
Henrik Jutbring
Jubileumsstrateg
henrik.jutbring@goteborg.com
Johanna Frejme
Marknadskommunikatör
johanna.frejme@goteborg.com
Birgitta Bergerlind
Processledare Go Global
birgitta.bergerlind@goteborg.com
Emma Backman
Digital kommunikatör (föräldraledig)
emma.backman@goteborg.com
Pauline Pontois
Internationell PR och relationer
pauline.pontois@goteborg.com
Johan De Paoli
Digital kommunikatör
johan.depaoli@goteborg.com

Uppdatera din webbläsare

Er webbläsare är utdaterad och sidan kommer därför kanske inte fungera som tänkt. Uppdatera din webbläsare här: Updatera din webbläsare

Uppdatera din webbläsare