7 juli 2016
Therese Brusberg
Chef Göteborgs 400-årsjubileum 2021
therese.brusberg@goteborg.com
Alexsandra Flinck
Projektkoordinator
alexsandra.flinck@goteborg.com
Anna Mjörnvik
Projektledare, Invigning Göteborgs 400-årsjubileum
anna.mjornvik@goteborg.com
Ann-Catrine Boldyn
Koordinator, Invigning och jubileumshelg
ann-catrine.boldyn@goteborg.com
Annelie Karlsson
Projektledare Tillgänglig skärgård
annelie.karlsson@goteborg.com
Annika Lotzman Sandelind
Projektledare, Summit 2021
annika.lotzman.sandelind@goteborg.com
Birgitta Bergerlind
Enhetschef Upplevelseåret 2021
birgitta.bergerlind@goteborg.com
Charlott Holmåker
Presskontakt
charlott.holmaker@goteborg. com
Christian Westerberg
Processledare, Fokusår 2020 Hållbart växande
christian.westerberg@goteborg.com
Elvira Sandell
Grafisk designer/kommunikatör
elvira.sandell@goteborg.com
Emma Backman
Digital kommunikatör / Social media manager
emma.backman@goteborg.com
Ingrid Dahlén
Samordnare Ung referensgrupp/Power to the Youth
ingrid.dahlen@goteborg.com
Jessica Winnberg
Producent
jessica.winnberg@goteborg.com
Johan De Paoli
Art director / Grafisk formgivare
johan.depaoli@goteborg.com
Kristian Ferrara
Projektledare, Jubileumshelgen 4-6 juni 2021
kristian.ferrara@goteborg.com
Linda Nordberg
Marknadskommunikatör
linda.nordberg@goteborg.com
Liselotte Marcusson
Kommunikatör
liselotte.marcusson@goteborg.com
Maria Särnholm
Marknadskommunikatör
maria.sarnholm@goteborg.com
Mia Samuelsson
Konstnärlig ledare
mia.samuelsson@goteborg.com
Michélle Bödtker-Lund
Producent, Invigning och jubileumshelg
michelle.bodtker-lund@goteborg.com
Pauline Pontois
Koordinator och relationer
pauline.pontois@goteborg.com
Sofia Berntsson
Utvecklingsledare
sofia.berntsson@goteborg.com
Terese Carlson
Jubileumssamordnare
terese.carlson@goteborg.com
Therése Looström
Kommunikationsstrateg
therese.loostrom@goteborg.com

Uppdatera din webbläsare

Er webbläsare är utdaterad och sidan kommer därför kanske inte fungera som tänkt. Uppdatera din webbläsare här: Updatera din webbläsare

Uppdatera din webbläsare